wrapper

Hakkımızda

1987 yılında çocuk sayılacak yaşta severek başlamış olduğum inşaat hayatımda ilk olarak kalıpçı çırağı olarak başladım. kısa sürede usta oldum daha sonra duvar sıva alçı boya asma tavan fayans elektirik tesisat ince işlerin tümünde kendimi tam olarak yetiştirdim. 1992 yılında kendim iş alıp yapmaya başladım . türkiyenin her bölgesinde sayısız konut hastane okul türü purojeleri sorunsuz teslim ettim.

1996 yılında askerden geldikten sonra evlenip ankaraya yerleştim ve akarada 2006 yılına kadar birçok küçük büyük purojelerde hizmet verdim .2006 yılından sonra ağırlıklı olarak özel işlere iç dış dekarasyon işleri ve villa türü işlere tamamen yöneldim 2013 yılında kendi şirketimi kurup yılların vermiş olduğu birikimle tejrübeyle severek başlamış olduğum mesleğimi sürekli yenilikleri takip ederek daima bir adım ileri götürme çabası içerisinde oldum ve maddiyatı hiçbir zaman ön planda tutmadım yaptığım işi önce kendim beğenmem gerektiğini hiçbir zaman unutmadım.
Hiçbir zaman işini yaptığım kişileri müşteri olarak görmedim dostluğumuz yıllarca devam etmiştir ve edecektir.

Hiçbir zaman ne pahalı ne de ucuz iş yapmamaya özen gösterdim işin hakkı neyse o kaliteli iş kaliteli personel kaliteli malzemeyle olur işi bedava da yapsak sorun çıktımı kıymeti olmaz.

ŞU ANDA PİMAPEN ALEMİNYUM DOĞRAMA DUŞAKABİN MUTFAK DOLABI KAPI SERAMİK VE BİRÇOK SAYGIN MARKALARDAKİ BAYİLİKLERİMİZLE İSTASYON MAH TÜZÜN CAD NO 3 ETİMESGUTTA SİZ SEVGİLİ DOSTLARIMIZIN HİZMETİNDEYİZ

Firmamızdan görüntüler;